Kominki na miarę

Specjalizujemy się w montażu obudów kominkowych, instalacji systemów kominowych, dystrybucji gorącego powietrza, a także montażu schodów, parapetów i blatów kuchennych wykonanych z kamienia naturalnego.

Czytaj więcej

Cennik

W skład kominka wchodzi:

  • wkład
  • obudowa
  • elementy ozdobne typu kamień, cegła, spieki, itp.

Cena przykładowo takiej obudowy jak na zdjęciu:

  1. Obudowa na izolacji z wełny firmy PAROC 3500zł (brutto).
  2. Obudowa na izolacji varmsen. www.varmsen.com 4500zł (brutto).

W cenę jest wliczony materiał + robocizna, czyli podłączenie wkładu do komina dymnego, dolotu powietrza z zewnątrz, wykonania obudowy wg uzgodnionego projektu, cena włącznie z kratkami jeśli klient chce zamiast kratek lufty proste lub narożne robię różnice w cenie, obudowa jest przyszykowana pod usługi malarskie. Cena nie obejmuje wkładu i elementów ozdobnych.

Naturalne ciepło

w Twoim domu

Jeśli marzą Państwo, aby ciepło i blask ognia dawał ukojenie po ciężkim dniu i dodawał energii na kolejny czas – polecamy swoje usługi, pomożemy zbudować atmosferę ciepła w Państwa domu.

Podzielimy się z Państwem naszą wiedzą oraz udzielimy kompleksowego wsparcia w zakresie montażu kominka. Na Państwa oczekiwania spojrzymy fachowym okiem.

Rzeczy niemożliwe zrobimy od zaraz, na cuda każemy trochę poczekać. Zrobimy kominek na miarę Państwa potrzeb i oczekiwań.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć pliki cookies?
ROZUMIEM