Kominki na miarę

Specjalizujemy się w montażu obudów kominkowych, instalacji systemów kominowych, dystrybucji gorącego powietrza, a także montażu schodów, parapetów i blatów kuchennych wykonanych z kamienia naturalnego.

Czytaj więcej

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą

Działającą w Warszawie i okolicach oraz na rynku całego woj. mazowieckiego. Specjalizujemy się w montażu obudów kominkowych, instalacji systemów kominowych, dystrybucji gorącego powietrza, a także montażu schodów, parapetów i blatów kuchennych wykonanych z kamienia naturalnego.

Pomimo, że jesteśmy stosunkowo młodą firmą nawiązaliśmy ścisłą współpracę ze specjalistami z branży kominkowej i budowlanej, którzy przez lata swojej działalności na tym rynku, zdobywali uznanie wśród swoich Klientów oferując swoją wiedzę, doświadczenie oraz rzetelność wykonania usług. Celem naszej codziennej pracy jest przede wszystkim zadowolenie Klienta. Staramy się sprostać wymaganiom i oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających, zachowując przy tym jednocześnie najwyższy stopień bezpieczeństwa, fachowości oraz terminowości.

Pracę podejmujemy zawsze przy wykorzystaniu materiałów wysokiej jakości spełniających polskie normy. Gwarantujemy, że usługa, jaką wykonamy będzie zgodna ze sztuką kominiarską, przepisami budowlanymi i przeciwpożarowymi. Oprócz gwarancji producenta na wkład, dajemy pisemną, trzyletnią gwarancję na obudowę oraz oferujemy serwis pogwarancyjny.

Atutem naszej firmy

są również atrakcyjne i konkurencyjne ceny. Każdorazowo zapewniamy rzetelną i uczciwą wycenę udostępniając Państwu szczegółowy kosztorys naszych prac i oferowanych materiałów.

Dzięki szerokim kontaktom ze specjalistami z branży budowlanej jak i pokrewnych budownictwu, w tym między innymi z fachowcami w dziedzinie szeroko pojętych usług wykończeniowych, obróbki kamienia oraz stolarstwa, możemy przyczynić się do tego, że każda budowa lub remont w Państwa domu przebiegnie sprawnie i zostanie przeprowadzony przez cieszących się dobrą opinią specjalistów.

Dbamy

aby prowadzone przez nas prace nie były dla Państwa uciążliwe i nie przeciągały się w nieskończoność, zmieniając się w prawdziwy horror. Dotrzymujemy ustalonych terminów!

Szczególnie dbamy o powierzone nam mienie i bieżące utrzymywanie czystości w miejscu pracy, tak aby nie przysporzyć niepotrzebnego stresu związanego z doprowadzeniem domu do stanu pierwotnego.

Zawsze pozostawiamy po sobie porządek!

Naturalne ciepło

w Twoim domu

Jeśli marzą Państwo, aby ciepło i blask ognia dawał ukojenie po ciężkim dniu i dodawał energii na kolejny czas – polecamy swoje usługi, pomożemy zbudować atmosferę ciepła w Państwa domu.

Podzielimy się z Państwem naszą wiedzą oraz udzielimy kompleksowego wsparcia w zakresie montażu kominka. Na Państwa oczekiwania spojrzymy fachowym okiem.

Rzeczy niemożliwe zrobimy od zaraz, na cuda każemy trochę poczekać. Zrobimy kominek na miarę Państwa potrzeb i oczekiwań.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć pliki cookies?
ROZUMIEM