Kominki na miarę

Specjalizujemy się w montażu obudów kominkowych, instalacji systemów kominowych, dystrybucji gorącego powietrza, a także montażu schodów, parapetów i blatów kuchennych wykonanych z kamienia naturalnego.

Czytaj więcej

Wkłady

Jeśli mają Państwo problem z wyborem wkładu pomożemy dobrać wkład do Państwa potrzeb i budżetu, do metrażu domu czy to będzie wkład wodny czy powietrzny, do okazyjnego palenia, czy też jako główne żródło ciepła, do domów z rekuperacją, do systemów DGP.

Oto część producentów, z którymi współpracujemy: Romotop, Robiren, Hitze, Arysto, Kratki, BEF, MCZ, Kobok, Spartherm, Hajduk, Lechma, Jotul, Laudel, Uniflam, Tarnava i wiele innych.

Na wkłady producenci dają 5 lat gwarancji, niektórzy 10 lat na korpus.


Obudowy

Wykonuje obudowy na różnego typu izolacjach tak aby dopasować się do budżetu klienta, aby wiedział klient za co płaci nie tylko za wygląd estetyczny, który jest bardzo ważny, ale też bezpieczeństwo i wiedział co jest w środku obudowy i nie płacił kolejny raz następnej firmie za poprawki, dlatego na swoje prace i materiały potrzebne do montażu udzielam 2 letniej gwarancji pisemnej.


Piece

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Sed deserunt, inventore. Earum debitis, deserunt nostrum quam amet voluptatibus ipsam modi facere quas odit accusamus quae eveniet, vero, ex corrupti consequatur voluptatem incidunt facilis labore rerum. Nobis fugiat quidem atque deserunt optio. Eos nostrum quis dolorum maxime cum voluptatibus, voluptatum doloremque!


Blaty, parapety, schody

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Perspiciatis dolores, quaerat facere. Ullam voluptate, accusantium accusamus! Sit excepturi rem distinctio enim illum. Expedita tenetur ducimus dicta iusto odit neque officiis, dolorum ea ipsa ut enim nulla quisquam dolor natus animi doloribus veniam sit adipisci quae unde cumque, quas iure odio.

Naturalne ciepło

w Twoim domu

Jeśli marzą Państwo, aby ciepło i blask ognia dawał ukojenie po ciężkim dniu i dodawał energii na kolejny czas – polecamy swoje usługi, pomożemy zbudować atmosferę ciepła w Państwa domu.

Podzielimy się z Państwem naszą wiedzą oraz udzielimy kompleksowego wsparcia w zakresie montażu kominka. Na Państwa oczekiwania spojrzymy fachowym okiem.

Rzeczy niemożliwe zrobimy od zaraz, na cuda każemy trochę poczekać. Zrobimy kominek na miarę Państwa potrzeb i oczekiwań.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć pliki cookies?
ROZUMIEM